ხანგრძლივობა: 1 აპრილი, 2015 – 31 მარტი2016
ხელი შეუწყოს დიალოგსა და ინფორმაციის გაცვლას სამოქალაქო საზოგადოების, პოლიტიკური პარტიების, ხელისუფლების, მედიის და სხვა დაინტერესებული მხარეების წარმომადგენლებს შორის.
· საარჩევნო, ადგილობრივი თვითმმართველობის დასაკონსტიტუციო რეფორმებთან დაკავშირებით რეკომენდაციებ შემუშავებ;
· საკონსტიტუციო კომისიაშისაარჩევნო და ადგილობრივი თვითმმართველობის რეფორმასთან დაკავშირებით შექმნილ სამუშაო ჯგუფებში მონაწილეობის მიღებ;
· საარჩევნო რეფორმის შესახებ შემუშავებული რეკომენდაციების ადვოკატირება და ინფორმაციმიწოდებასა ზოგადოებისთვის სარეკლამო კლიპების, ინფოგრაფიკების, ლიფლეტების, პრეს-კონფერენციებისნტერვიუების და განცხადებების საშუალებითასევერეფორმის მიმდინარეობასთან
დაკავშირებულ ინფორმაცი განათავსებ ორგანიზაციის ვებ-გვერდზე და სოციალურ ქსელში;
· საარჩევნო რეფორმის კუთხით შემუშავებული რეკომენდაციების გაცნობის და განხილვის მიზნით პარტნიორი ორგანიზაციის მიერ რეგიონებში და თბილისში მოწყობილ 9 მრგვალ მაგიდაში მონაწილეობის მიღება.

Duration: 1 April, 2015 – 31 March, 2016
• To facilitate exchange of information and dialogue between civil society, political parties, government, media and other stakeholders throughout the reforms.
• Elaborate recommendations in respect of electoral, local self-government and constitutional reforms;
• Participate in the work of the constitutional commission and other working groups created for electoral and local self-government reforms;
• Advocate recommendations on electoral reform and provide information to the public by videos, infographics, leaflets press-conferences, interviews and statements. Post information about reform on the web-site of the organizations and social networks;
·      • Participate in 9 round-table meetings in regions and Tbilisi organized by partner organization for providing information about elaborated recommendations to the public.